Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  TEAM LONCASITEAM LONCASI  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aranıza Katılmak İstiyorum .

2 posters
YazarMesaj
HipHopStyle
Yetkili
Yetkili
HipHopStyle

Aranıza Katılmak İstiyorum . Empty
MesajKonu: Aranıza Katılmak İstiyorum .   Aranıza Katılmak İstiyorum . Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 8:16 pm

Öncelikle selam bende aranıza katılmak istiyorum Lodos loncası olmanız ötürü beraber devam etmeyi istiyorum umarım kabul edersiniz

Saygılar
Kayzerlexmark
MasumprenS
Forum Prensi ?? lvl

Forum Prensi ?? lvl
MasumprenS

Kaplan

MesajKonu: Geri: Aranıza Katılmak İstiyorum .   Aranıza Katılmak İstiyorum . Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 1:32 pm

Loncaya başvuru talebiniz kabul edilmiştir ancak loncaya katılım için gerekli kuralları bir kez daha okuyarak onaylamanız rica olunur...

Ayrıca kurallara ek olarak lonca yönetimi tarafından belirtilen bi kaç hususu da bildirmek isteriz...

1- Lonca üyelerinin maden item para vb. her türlü gereksinimi lonca yönetimi tarafından belirtilmiş tek kasada toplanır..
2- Lonca üyelerinin ihtiyacı olan maden item para vb. gereksinimler lonca yönetiminin izni olmadan asla gereksiz yere kullanılamaz..
3- Son olarak tüm lonca üyelerinin ID ve ŞİFRE ' leri Lonca Lideri tarafından bilinir ve düzenli olarak değiştirilip değiştirilmediği kontrol edilir ayrıca lonca liderinin haberi olmadan hiçbir mazeret gösterilerek asla değiştirilemez...

Yukardaki belirtilen hususlarda herhangi bi sorununuz yoksa lonca charınızı acıp lonca liderine bildirmeniz ve Tüm Kuralları Okudugunuzu özellikle beyan etmeniz rica olunur...

Team Loncası Ailesine Katıldıgınız İçin Teşekkür Ederiz...

Team Loncası Yönetimi
https://teamloncasi.yetkin-forum.com/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aranıza Katılmak İstiyorum .   Aranıza Katılmak İstiyorum . Icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 11:25 am

Ya Bende gırmek İstiyom yoncaya ne yapabılırmmmm pm beqlıyorum Oyuda /F Buro
MasumprenS
Forum Prensi ?? lvl

Forum Prensi ?? lvl
MasumprenS

Kaplan

MesajKonu: Geri: Aranıza Katılmak İstiyorum .   Aranıza Katılmak İstiyorum . Icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 11:44 am

Konu Güncelliğini yitirdiği için kilitlenip taşınmıştır....
https://teamloncasi.yetkin-forum.com/

Aranıza Katılmak İstiyorum .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aranıza Katılmak İstiyorum
» Aranıza Katılmak İstiyorum
» uzun zaman sonra tekrar aranıza katılmak istiyorum !
» Loncaya Katılmak istiyorum
» team loncasına katılmak ıstıyorum