Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  TEAM LONCASITEAM LONCASI  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Loncaya Alınmak İstiyorum !

5 posters
YazarMesaj
Mustixxx

Loncaya Alınmak İstiyorum ! Empty
MesajKonu: Loncaya Alınmak İstiyorum !   Loncaya Alınmak İstiyorum ! Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 6:41 pm

Selamun Aleykum Herkeze Kolay Gelsin Team Loncasına girmek istiyorum Öncelikle kendimi tanıtıyım Adım mustafa 2.adım ismail soyadım inan.Loncanıza Bir kere daha başvuru ypmıştım Ama oyundaki tutumlarımdan dolayı alınamamıştım Ama kendime çeki düzen verdim Loncaya alırsam Sizin yüzünüzü Kara çıkarmayacağım.Referansım En yakın okul arkadaşım Berkanbjk /Sonxebedi. kendisi bnm 9 yıllık arkadaşım olur.yaşım 16 17 e giricem.Karakterlerimin Adı Crazyhorse/49lwl/savaşcı yenilmezxbüyücü/49lwl/büyücü kristalkartal/34lwl/savaşcı.Team Loncasını Seçme Nedenim:Sizi hep Örnek Almam ve Sizi bir Aile gibi görmem Bu aileye benide alırsanız Çok sevinirim ve Yüzünüzü kara çıkarmam.Herkeze iyi forumlar Kolay Gelsin Allaha Emanet Olun Selametle..
HarbicocuK
Yönetici ?? lvl

Yönetici ?? lvl
HarbicocuK

Yılan

MesajKonu: Geri: Loncaya Alınmak İstiyorum !   Loncaya Alınmak İstiyorum ! Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 7:52 pm

başvurunuz degerlendirmeye alınmıştır.
HarbicocuK
Yönetici ?? lvl

Yönetici ?? lvl
HarbicocuK

Yılan

MesajKonu: Geri: Loncaya Alınmak İstiyorum !   Loncaya Alınmak İstiyorum ! Icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 6:09 am

Araştırmamız Sonucu Başka Bir Loncaya Mensup Oldugunuz Tespit Edilmiştir. Üyeliginiz Onaylanmamıştır.

İyi Forumlar/Oyunlar
teamxserdar

teamxserdar

MesajKonu: Geri: Loncaya Alınmak İstiyorum !   Loncaya Alınmak İstiyorum ! Icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 8:40 am

selamlar.. uzuzn zaman sonra tekrar aranıza katılmak istiyorum.
Fenomen
Yeni Üye
Yeni Üye
Fenomen

Maymun

MesajKonu: Geri: Loncaya Alınmak İstiyorum !   Loncaya Alınmak İstiyorum ! Icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 6:55 pm

Selamun Aleyküm,,,
Adım Cıwan Tanırsınız Hilalxx Loncasının Kurucularındandım Lakin Son Loncası İle Birleşti Sonrasında ise Dağıldı Lonca Ve Şuanda Hiçbir Loncada Bulunmamaktayım....
Teamx Loncasına Katılmak İstiyorum Değerlendirme İçin Şimdiden Teşekkürler...
HarbicocuK
Yönetici ?? lvl

Yönetici ?? lvl
HarbicocuK

Yılan

MesajKonu: Geri: Loncaya Alınmak İstiyorum !   Loncaya Alınmak İstiyorum ! Icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 7:25 pm

Başvurunuz Degerlendirmeye Alınması İçin Başvuru Kurallarına Göre + Yeni Konu Açarak Yapmanız Gerekmektedr.
challanger

MesajKonu: Geri: Loncaya Alınmak İstiyorum !   Loncaya Alınmak İstiyorum ! Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 7:02 pm

Selamun aLeyküm arkadaşlar.Teamx Loncasına katılmak istiorum..Daha Önce Tenbelxhayxlaz~~TenbelxLeonidas çarlarını Kullandım ve Beta Döneminde Kuklacıda yer aLdım Şu anda Hiç bir Loncaya üye deiLim Tenbelx lerden ayrılma sebebim Lonca Liderinin Daha önce yaptıgı kötü davranışlardır Ve Biz Lonca üye lerinin oyundaki karakterler tarafından Hırsız--Küfürbaz--Terbiyesiz vs. Argo şeklinde Rencide edilmemizdir.
Eğer Loncanıza aLınırsam Tenbelxhayxlaz'ı Ve Tenbelxleionidas'ı Tenbelx 'e hediye edecegim.

Teamx lere katılma isteyim
1.si Çok iyi bir Lidere sahipsiniz
2.si Oyundaki Birlik ve beraberliğiniz beni çok etkiledi

Lonca başvurumu okuduğunuz için teşekkürler...
HarbicocuK
Yönetici ?? lvl

Yönetici ?? lvl
HarbicocuK

Yılan

MesajKonu: Geri: Loncaya Alınmak İstiyorum !   Loncaya Alınmak İstiyorum ! Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 7:47 pm

challanger demiş ki:
Selamun aLeyküm arkadaşlar.Teamx Loncasına katılmak istiorum..Daha Önce Tenbelxhayxlaz~~TenbelxLeonidas çarlarını Kullandım ve Beta Döneminde Kuklacıda yer aLdım Şu anda Hiç bir Loncaya üye deiLim Tenbelx lerden ayrılma sebebim Lonca Liderinin Daha önce yaptıgı kötü davranışlardır Ve Biz Lonca üye lerinin oyundaki karakterler tarafından Hırsız--Küfürbaz--Terbiyesiz vs. Argo şeklinde Rencide edilmemizdir.
Eğer Loncanıza aLınırsam Tenbelxhayxlaz'ı Ve Tenbelxleionidas'ı Tenbelx 'e hediye edecegim.

Teamx lere katılma isteyim
1.si Çok iyi bir Lidere sahipsiniz
2.si Oyundaki Birlik ve beraberliğiniz beni çok etkiledi

Lonca başvurumu okuduğunuz için teşekkürler...

Başvuırunuzun Degerlendirmeye Alınması İçin Yeni Konu Açmanız Gerekmektedir

İyi Forumlar
HarbicocuK
Yönetici ?? lvl

Yönetici ?? lvl
HarbicocuK

Yılan

MesajKonu: Geri: Loncaya Alınmak İstiyorum !   Loncaya Alınmak İstiyorum ! Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 7:47 pm

Güncelligini Yitirdgi İçin KİLİTLENDİ

Loncaya Alınmak İstiyorum !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Üye Olmak İstiyorum
» Aranıza Katılmak İstiyorum
» Üye olmak istiyorum..
» Loncaya Katılmak istiyorum
» Loncaya Üye Olmak İstiyorum..