Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  TEAM LONCASITEAM LONCASI  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lonca Üye Listesi :

4 posters
YazarMesaj
MasumprenS
Forum Prensi ?? lvl

Forum Prensi ?? lvl
MasumprenS

Kaplan

Lonca Üye Listesi : Empty
MesajKonu: Lonca Üye Listesi :   Lonca Üye Listesi : Icon_minitimePaz Nis. 12, 2009 1:03 pm

Üye Listesi Güncellendi

En son MasumprenS tarafından Ptsi Kas. 30, 2009 5:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
https://teamloncasi.yetkin-forum.com/
Furkomania
Yeni Üye
Yeni Üye
Furkomania

Maymun

MesajKonu: Geri: Lonca Üye Listesi :   Lonca Üye Listesi : Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 2:44 pm

Yeni Üye Very Happy

BeyN* xD Team Cpt Very Happy
£saY
V.İ.P Üye
V.İ.P Üye

MesajKonu: Geri: Lonca Üye Listesi :   Lonca Üye Listesi : Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 1:02 pm

yeni üye kaydı Very Happy

benim çarlar elden gitmemiş olsa mehmedim senin loncaya giricektim ama işteçarlar gitti bende oyundan gittim...

size başarılar Very Happy
MasumprenS
Forum Prensi ?? lvl

Forum Prensi ?? lvl
MasumprenS

Kaplan

MesajKonu: Geri: Lonca Üye Listesi :   Lonca Üye Listesi : Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 10:00 am

Güncellendi

Team Lonca Yönetimi
HarbicocuK
Yönetici ?? lvl

Yönetici ?? lvl
HarbicocuK

Yılan

MesajKonu: Geri: Lonca Üye Listesi :   Lonca Üye Listesi : Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 9:31 pm

Güncellendi

Team Lonca YÖNETİMİ
HarbicocuK
Yönetici ?? lvl

Yönetici ?? lvl
HarbicocuK

Yılan

MesajKonu: Geri: Lonca Üye Listesi :   Lonca Üye Listesi : Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:03 am

Güncellendi

Team Lonca YÖNETİMİ
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Lonca Üye Listesi :   Lonca Üye Listesi : Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 6:37 pm

güncellensin Very Happy
MasumprenS
Forum Prensi ?? lvl

Forum Prensi ?? lvl
MasumprenS

Kaplan

MesajKonu: Geri: Lonca Üye Listesi :   Lonca Üye Listesi : Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 5:14 pm

İçerik Değiştirildi!

En son MasumprenS tarafından Ptsi Ara. 28, 2009 7:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Lonca Üye Listesi :   Lonca Üye Listesi : Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:01 am

abi neden silindim?
HarbicocuK
Yönetici ?? lvl

Yönetici ?? lvl
HarbicocuK

Yılan

MesajKonu: Geri: Lonca Üye Listesi :   Lonca Üye Listesi : Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 1:41 pm

Teamxbilal demiş ki:
abi neden silindim?

Oyuna Çoktandır Girmediginden ve Başka Oyun Oynayıp Yöneticilere Yalan sÖylediginden Üyeligin Silinmiştir.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Lonca Üye Listesi :   Lonca Üye Listesi : Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 10:58 am

oyunu ikv sayfasından 3 4 kez indirdim ve calısmadı.baska oyun metin2 onuda girenedim.Ama sizi tanımak güzeldi
MasumprenS
Forum Prensi ?? lvl

Forum Prensi ?? lvl
MasumprenS

Kaplan

MesajKonu: Geri: Lonca Üye Listesi :   Lonca Üye Listesi : Icon_minitimePtsi Ara. 28, 2009 7:22 pm

İçerik Değiştirildi!
MasumprenS
Forum Prensi ?? lvl

Forum Prensi ?? lvl
MasumprenS

Kaplan

MesajKonu: Geri: Lonca Üye Listesi :   Lonca Üye Listesi : Icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 11:51 am

Lonca Üye Listesi : I280706_team

Lonca Açılış Tarihi: 10 / 11 / 2008

Loncanın Resmi Forum Sitesi:
http://www.teamloncasi.tr.cx/

Facebook Sayfamız:
https://www.facebook.com/#/group.php?gid=130872520685&ref=ts

Lonca Üyelik Şartları :

Başvuru Koşulları :

1- En az 16 yaşını tamamlamış olmak,
2- Referans olarak en az bir lonca üyesini gösterebilmek,
3- Sunucu içerisinde en üst seviyeye ulaşmış en az bir karakteri bulunmak ve o karakterin tüm özelliklerini iyi derecede bilmek,
4- Daha önce herhangi bir sebepten dolayı uzaklaştırma (ban) cezası almamış olmak,
5- Sunucuda minimum günlük ortalama 3 saat online süresi olmak.
6-Başka bir lonca üyesi olmamak,
7- Lonca üyelerinin maden item para vb. her türlü gereksinimi lonca yönetimi tarafından belirtilmiş tek kasada toplanır,
8- Lonca üyelerinin ihtiyacı olan maden item para vb. gereksinimler lonca yönetiminin izni olmadan asla gereksiz yere kullanılamaz,
9- Oyuna Girerken Karakter Seçiminde Bulunduğunuz Ekran Görüntüsündeki Tüm Karakterlerinizin Fotosunu Çekip Foruma Eklemek,
10- Açmış Olacagınız Karakteri 15 gün İçerisinde 49 Lvl Ulaştırmak,

Lonca Kuralları :

1- Loncamızın genel yapısına aykırı olarak; oyun içerisinde genel toplum ahlakına aykırı,rahatsız edici,küçük düşürücü, kaba,müstehcen,nefret dolu,ırkçıl ve/veya etnik-siyasi içerikli mesajlar yazmak ve bu yönde davranışlar sergilemek suretiyle oyuncuları rahatsız etmek kesinlikle yasaktır.
2- Oyunun işleyişine yönelik suç teşkil edecek dolandırıcılık, hesap bilgilerini ele geçirme, materyal hırsızlığı gibi suçlardan şikayet edilen ve bu suçu delil ile ispatlanan üyeler anında loncadan men edilerek, cezai işlem görmesi için gerekli mercilere bildirimi yapılır.
3- Üyeler tarafından lonca faaliyetleri gizli tutulmalıdır.
4- Birlik ve beraberliğin sağlanması adına Liderin vereceği direktlifler ışığında bir lonca üyesi diğer lonca üyelerine görevlerin bitirilmesi, materyal paylaşımı ve üretim konusunda yardımcı olmak zorundadır.
5- Üyeler arasında çıkabilecek her tür anlaşmazlık durumunda Lidere başvurulmalıdır. Lider tarafından sorunlar çözüme kavuşturulmaya çalışılıp, maksimum düzeyde dayanışma sağlanacaktır.
6- Üyelere, niteliklerine uygun olmayan görevler verilmez. Bir görevi kabul eden üye, kendine düşen çalışmayı layıkıyla ve profesyonelliğin gereklerine uygun biçimde yapmayı ahlaki açıdan üstlenmiş olup, aksi durumda Liderin vereceği cezayı da kabullenmiş olacaktır.
7- Haber vermeksizin sunucu içerisinde faaliyete katılmayan ve 20 (gün) gün boyunca online olmayan üyelerin Lider tarafından Lonca içerisindeki kayıtları silinecektir.
8- Lonca lideri dahil tüm üye arkadaşların kendi aralarında yada başkasıyla şifre paylaşımı kesinlikle yasaklanmıştır! Bu kuralı ihlal eden arkadaşlarımız loncadan ihraç edilecektir!
9- Lonca üyeleri eksiklerini lonca liderine en kısa sürede mail yoluyla bildirme zorunluluğu oluşturulmuştur. Belirtmeyen arkadaşlar hakkında cezai işlem yapılacaktır!
10- Lonca üyelerinin birbirleriyle kaynaşmaları açısından her hafta sonu lonca liderinin belirlediği bir saatte oyunda bulunmaları zorunluluğu oluşturulmuştur! Uymayanlar hakkında cezai hatta ihraç işlemleri yapılacaktır!
11- Loncaya ait olarak bulunan şu anki Resmi Forumun Günde En az 1 Defa ziyaret edilmesi Zorunlu Kılınmıştır.Uymayanlar Cezalandırılacaktır...!

Loncaya Başvuru yapacak Arkadaşlarımız Lonca Resmi Sitesinden Başvuru Bölümünden Başvuru Yapabilirler...

Lonca Üye Listesinin Son Güncel Hali:

Karakter Adı:* / * Sınıfı: * / * Seviye: * / * Klan: * / * Lonca: * / * Loncadaki Görevi:
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Masumprens * / * Savaşçı * / * 49lvl * / * Lodos * /* Team * / * Kurucu Ve Başkan
Masumprensim * / * Büyücü * / * 49lvl * / * Lodos * / * Team * / * Kurucu Ve Başkan
Masumprensm * / * Savaşçı * / * 49lvl * / * Lodos * /* Team * / * Kurucu Ve Başkan
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Skynet * / * Savaşçı * / * 49lvl * / * Lodos * / * Team * / * Yönetim Kurulu Üyesi
Skybule * / * Şifacı * / * 44lvl * / * Klansız * / * Team * / * Yönetim Kurulu Üyesi
Harbicocuk * / * Büyücü * / * 49lvl * / * Lodos * / * Team * / * Yönetim Kurulu Üyesi
Çako * / * Büyücü * / * 43lvl * / * Lodos * / * Team * / * Yönetim Kurulu Üyesi
Lordofking * / * Savaşçı * / * 40lvl * / * Lodos * /* Team * / * Yönetim Kurulu Üyesi
Çelikturkkk * / * Savaşçı * / * 39lvl * / * Lodos * /* Team * / * Yönetim Kurulu Üyesi
Kazablanca * / * Şifacı * / * 46lvl * / * Lodos * / * Team * / * Yönetim Kurulu Üyesi
Slayers(Zeus) * / * Savaşçı * / * 49lvl * / * Lodos * /* Team * / * Yönetim Kurulu Üyesi
Zeusss * / * Savaşçı * / * 49lvl * / * Lodos * /* Team * / * Yönetim Kurulu Üyesi
Dipteyim * / * Savaşçı * / * 49lvl * / * Lodos * /* Team * / * Yönetim Kurulu Üyesi
Lancelot * / * Savaşçı * / * 49lvl * / * Lodos * /* Team * / * Yönetim Kurulu Üyesi
Baytarxzty * / * Şifacı * / * 49lvl * / * Lodos * / * Team * / * Üye
Afat * / * Savaşçı * / * 49lvl * / * Lodos * /* Team * / * Üye
Kayzerlexmark * / * Savaşçı * / * 49lvl * / * Lodos * /* Team * / * Lonca Forum Sözcüsü
Hiphopstyle * / * Büyücü * / * 49lvl * / * Lodos * / * Team * / * Lonca Forum Sözcüsü
Prenscaspian * / * Savaşçı * / * 49lvl * / * Lodos * /* Team * / * Lonca Maden Sorumlusu
Ancolot * / * Şifacı * / * 48lvl * / * Lodos * / * Team * / * Üye
Savaşçıxmelek * / * Savaşçı * / * 49lvl * / * Lodos * /* Team * / * Üye
Tolgacanmaxx * / * Şifacı * / * 47lvl * / * Lodos * / * Team * / * Üye
Tolgacanmax * / * Savaşçı * / * 49lvl * / * Lodos * /* Team * / * Üye
Unutulmaz * / * Şifacı * / * 49lvl * / * Lodos * / * Team * / * Üye
Elendil * / * Savaşçı * / * 49lvl * / * Lodos * /* Team * / * Üye
Elendill * / * Büyücü * / * 39lvl * / * Lodos * / * Team * / * Üye
Berkanbjk * / * Savaşçı * / * 49lvl * / * Lodos * /* Team * / * Üye
Sonxebedi * / * Büyücü * / * 49lvl * / * Lodos * / * Team * / * Üye
Dios * / * Savaşçı * / * 49lvl * / * Lodos * /* Team * / * Üye
Kayzerhammer * / * Savaşcı * / * 45lwl * / * Lodos * / * Team * / * Üye
Kayzertarkan */ * Savaşçı * / * 49lvl * / * Lodos * / * Team * / * Üye

Bu İsimler Dışında Hiç Bir Team Üyesi Bulunmamaktadır Bilginize...
Aksi bir durum ile ilgisi olarak kesinlikle mesuliyet kabul etmiyoruz!

İttifakta Olduğumuz Loncalar: Amisosx / Ottomanx / Semerkandx

Lonca Üye Listesi : Ibfm06
Güncelleme Yapıldı!!

Lonca Üye Listesi :
1 sayfadaki 1 sayfası